Hold fra 19. oktober.
1 uge1 dagI dag1 dag1 uge
ListeGalleriKalender
Lørdag 19. oktober 2019
  Badminton - Royal Stage
Lør 19. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
09:00 - 10:00

Plads på venteliste
Holdet er startet
Vis mere
 
Badminton - Royal Stage
Lør 19. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
09:00 - 10:00

Plads på venteliste
Holdet er startet
Vis mere
 
Badminton - Royal Stage
Lør 19. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
Plads på venteliste
Holdet er startet
Vis mere
  Styrketræning
Lør 19. okt 2019
09:00 - 10:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
09:00 - 10:00

Holdet er startet
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
09:00 - 10:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
09:00 - 10:00

Holdet er startet
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
09:00 - 10:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
Holdet er startet
Vis mere
  BodyFLOW
Lør 19. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
09:00 - 10:00

Camilla T
Holdet er startet
Vis mere
 
BodyFLOW
Lør 19. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
09:00 - 10:00

Camilla T
Holdet er startet
Vis mere
 
BodyFLOW
Lør 19. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
Camilla T
Holdet er startet
Vis mere
  BodyPUMP
Lør 19. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
09:00 - 10:00

Juliet
Holdet er startet
Vis mere
 
BodyPUMP
Lør 19. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
09:00 - 10:00

Juliet
Holdet er startet
Vis mere
 
BodyPUMP
Lør 19. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
Juliet
Holdet er startet
Vis mere
  GRIT Cardio
Lør 19. okt 2019
09:30 - 10:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3
09:30 - 10:00

Clara
Holdet er startet
Vis mere
 
GRIT Cardio
Lør 19. okt 2019
09:30 - 10:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3
09:30 - 10:00

Clara
Holdet er startet
Vis mere
 
GRIT Cardio
Lør 19. okt 2019
09:30 - 10:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3
Clara
Holdet er startet
Vis mere
  Styrketræning
Lør 19. okt 2019
10:00 - 11:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
10:00 - 11:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
10:00 - 11:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
10:00 - 11:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
10:00 - 11:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  Smile Pose Yoga :-)
Lør 19. okt 2019
10:00 - 11:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
10:00 - 11:00

Winther McDonald
4 på venteliste
DKK 50,00
Vis mere
 
Smile Pose Yoga :-)
Lør 19. okt 2019
10:00 - 11:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
10:00 - 11:00

Winther McDonald
4 på venteliste
DKK 50,00
Vis mere
 
Smile Pose Yoga :-)
Lør 19. okt 2019
10:00 - 11:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
Winther McDonald
4 på venteliste
DKK 50,00
Vis mere
  BodyCOMBAT
Lør 19. okt 2019
10:00 - 11:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
10:00 - 11:00

Camilla L
DKK 50,00
Vis mere
 
BodyCOMBAT
Lør 19. okt 2019
10:00 - 11:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
10:00 - 11:00

Camilla L
DKK 50,00
Vis mere
 
BodyCOMBAT
Lør 19. okt 2019
10:00 - 11:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
Camilla L
DKK 50,00
Vis mere
  Legeland Efterårsferie
Lør 19. okt 2019
10:00 - 16:00
Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal
10:00 - 16:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Legeland Efterårsferie
Lør 19. okt 2019
10:00 - 16:00
Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal
10:00 - 16:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Legeland Efterårsferie
Lør 19. okt 2019
10:00 - 16:00
Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal
DKK 50,00
Vis mere
  Les Mills RPM
Lør 19. okt 2019
10:10 - 10:55
Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale
10:10 - 10:55

Brith
DKK 50,00
Vis mere
 
Les Mills RPM
Lør 19. okt 2019
10:10 - 10:55
Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale
10:10 - 10:55

Brith
DKK 50,00
Vis mere
 
Les Mills RPM
Lør 19. okt 2019
10:10 - 10:55
Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale
Brith
DKK 50,00
Vis mere
  CXWORX (30 min. intensiv coretræning)
Lør 19. okt 2019
11:00 - 11:30
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
11:00 - 11:30

Brith
DKK 50,00
Vis mere
 
CXWORX (30 min. intensiv coretræning)
Lør 19. okt 2019
11:00 - 11:30
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
11:00 - 11:30

Brith
DKK 50,00
Vis mere
 
CXWORX (30 min. intensiv coretræning)
Lør 19. okt 2019
11:00 - 11:30
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
Brith
DKK 50,00
Vis mere
  Styrketræning
Lør 19. okt 2019
11:00 - 12:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
11:00 - 12:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
11:00 - 12:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
11:00 - 12:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
11:00 - 12:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  Yin yoga
Lør 19. okt 2019
11:00 - 12:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
11:00 - 12:00

Winther McDonald
1 på venteliste
DKK 50,00
Vis mere
 
Yin yoga
Lør 19. okt 2019
11:00 - 12:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
11:00 - 12:00

Winther McDonald
1 på venteliste
DKK 50,00
Vis mere
 
Yin yoga
Lør 19. okt 2019
11:00 - 12:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
Winther McDonald
1 på venteliste
DKK 50,00
Vis mere
  Styrketræning
Lør 19. okt 2019
12:00 - 13:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
12:00 - 13:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
12:00 - 13:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
12:00 - 13:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
12:00 - 13:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  Styrketræning
Lør 19. okt 2019
13:00 - 14:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
13:00 - 14:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
13:00 - 14:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
13:00 - 14:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
13:00 - 14:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  Styrketræning
Lør 19. okt 2019
14:00 - 15:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
14:00 - 15:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
14:00 - 15:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
14:00 - 15:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
14:00 - 15:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  Styrketræning
Lør 19. okt 2019
15:00 - 16:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
15:00 - 16:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
15:00 - 16:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
15:00 - 16:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
15:00 - 16:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  Badminton - Royal Stage
Lør 19. okt 2019
16:00 - 17:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
16:00 - 17:00

Plads på venteliste
DKK 100,00
Vis mere
 
Badminton - Royal Stage
Lør 19. okt 2019
16:00 - 17:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
16:00 - 17:00

Plads på venteliste
DKK 100,00
Vis mere
 
Badminton - Royal Stage
Lør 19. okt 2019
16:00 - 17:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
Plads på venteliste
DKK 100,00
Vis mere
  Styrketræning
Lør 19. okt 2019
16:00 - 17:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
16:00 - 17:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
16:00 - 17:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
16:00 - 17:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
16:00 - 17:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  Badminton - Royal Stage
Lør 19. okt 2019
17:00 - 18:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
17:00 - 18:00

DKK 100,00
Vis mere
 
Badminton - Royal Stage
Lør 19. okt 2019
17:00 - 18:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
17:00 - 18:00

DKK 100,00
Vis mere
 
Badminton - Royal Stage
Lør 19. okt 2019
17:00 - 18:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
DKK 100,00
Vis mere
  Styrketræning
Lør 19. okt 2019
17:00 - 18:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
17:00 - 18:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
17:00 - 18:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
17:00 - 18:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Lør 19. okt 2019
17:00 - 18:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
Søndag 20. oktober 2019
  Styrketræning
Søn 20. okt 2019
07:00 - 08:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
07:00 - 08:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
07:00 - 08:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
07:00 - 08:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
07:00 - 08:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  Badminton - Royal Stage
Søn 20. okt 2019
08:00 - 09:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
08:00 - 09:00

DKK 100,00
Vis mere
 
Badminton - Royal Stage
Søn 20. okt 2019
08:00 - 09:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
08:00 - 09:00

DKK 100,00
Vis mere
 
Badminton - Royal Stage
Søn 20. okt 2019
08:00 - 09:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
DKK 100,00
Vis mere
  Styrketræning
Søn 20. okt 2019
08:00 - 09:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
08:00 - 09:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
08:00 - 09:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
08:00 - 09:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
08:00 - 09:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  Badminton - Royal Stage
Søn 20. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
09:00 - 10:00

Plads på venteliste
DKK 100,00
Vis mere
 
Badminton - Royal Stage
Søn 20. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
09:00 - 10:00

Plads på venteliste
DKK 100,00
Vis mere
 
Badminton - Royal Stage
Søn 20. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
Plads på venteliste
DKK 100,00
Vis mere
  Styrketræning
Søn 20. okt 2019
09:00 - 10:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
09:00 - 10:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
09:00 - 10:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
09:00 - 10:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
09:00 - 10:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  BodyPUMP
Søn 20. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
09:00 - 10:00

Ditte
DKK 50,00
Vis mere
 
BodyPUMP
Søn 20. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
09:00 - 10:00

Ditte
DKK 50,00
Vis mere
 
BodyPUMP
Søn 20. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
Ditte
DKK 50,00
Vis mere
  Cirkelpower
Søn 20. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3
09:00 - 10:00

Malene H
DKK 50,00
Vis mere
 
Cirkelpower
Søn 20. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3
09:00 - 10:00

Malene H
DKK 50,00
Vis mere
 
Cirkelpower
Søn 20. okt 2019
09:00 - 10:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 3
Malene H
DKK 50,00
Vis mere
  Styrketræning
Søn 20. okt 2019
10:00 - 11:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
10:00 - 11:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
10:00 - 11:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
10:00 - 11:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
10:00 - 11:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  Yoga Vinyasa Slow Flow
Søn 20. okt 2019
10:00 - 11:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
10:00 - 11:00

Jeanette
DKK 50,00
Vis mere
 
Yoga Vinyasa Slow Flow
Søn 20. okt 2019
10:00 - 11:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
10:00 - 11:00

Jeanette
DKK 50,00
Vis mere
 
Yoga Vinyasa Slow Flow
Søn 20. okt 2019
10:00 - 11:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
Jeanette
DKK 50,00
Vis mere
  BodyATTACK
Søn 20. okt 2019
10:00 - 11:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
10:00 - 11:00

Ditte
DKK 50,00
Vis mere
 
BodyATTACK
Søn 20. okt 2019
10:00 - 11:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
10:00 - 11:00

Ditte
DKK 50,00
Vis mere
 
BodyATTACK
Søn 20. okt 2019
10:00 - 11:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
Ditte
DKK 50,00
Vis mere
  Legeland Efterårsferie
Søn 20. okt 2019
10:00 - 16:00
Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal
10:00 - 16:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Legeland Efterårsferie
Søn 20. okt 2019
10:00 - 16:00
Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal
10:00 - 16:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Legeland Efterårsferie
Søn 20. okt 2019
10:00 - 16:00
Idrætslokaler niv. 3: Mega Springhal
DKK 50,00
Vis mere
  Bodybike SMART medium
Søn 20. okt 2019
10:10 - 10:55
Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale
10:10 - 10:55

Lærke FL
DKK 50,00
Vis mere
 
Bodybike SMART medium
Søn 20. okt 2019
10:10 - 10:55
Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale
10:10 - 10:55

Lærke FL
DKK 50,00
Vis mere
 
Bodybike SMART medium
Søn 20. okt 2019
10:10 - 10:55
Idrætslokaler niv. 3: Spinning Lokale
Lærke FL
DKK 50,00
Vis mere
  Styrketræning
Søn 20. okt 2019
11:00 - 12:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
11:00 - 12:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
11:00 - 12:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
11:00 - 12:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
11:00 - 12:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  Vinyasa Dynamic Flows yoga
Søn 20. okt 2019
11:00 - 12:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
11:00 - 12:00

Jeanette
DKK 50,00
Vis mere
 
Vinyasa Dynamic Flows yoga
Søn 20. okt 2019
11:00 - 12:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
11:00 - 12:00

Jeanette
DKK 50,00
Vis mere
 
Vinyasa Dynamic Flows yoga
Søn 20. okt 2019
11:00 - 12:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
Jeanette
DKK 50,00
Vis mere
  SH'BAM
Søn 20. okt 2019
11:00 - 12:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
11:00 - 12:00

Paola
DKK 50,00
Vis mere
 
SH'BAM
Søn 20. okt 2019
11:00 - 12:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
11:00 - 12:00

Paola
DKK 50,00
Vis mere
 
SH'BAM
Søn 20. okt 2019
11:00 - 12:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
Paola
DKK 50,00
Vis mere
  Styrketræning
Søn 20. okt 2019
12:00 - 13:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
12:00 - 13:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
12:00 - 13:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
12:00 - 13:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
12:00 - 13:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  Pilates Workshop 2.0
Søn 20. okt 2019
12:00 - 14:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
12:00 - 14:00

Terricka
DKK 100,00
Vis mere
 
Pilates Workshop 2.0
Søn 20. okt 2019
12:00 - 14:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
12:00 - 14:00

Terricka
DKK 100,00
Vis mere
 
Pilates Workshop 2.0
Søn 20. okt 2019
12:00 - 14:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
Terricka
DKK 100,00
Vis mere
  Styrketræning
Søn 20. okt 2019
13:00 - 14:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
13:00 - 14:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
13:00 - 14:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
13:00 - 14:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
13:00 - 14:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  Styrketræning
Søn 20. okt 2019
14:00 - 15:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
14:00 - 15:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
14:00 - 15:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
14:00 - 15:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
14:00 - 15:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  BodyCOMBAT
Søn 20. okt 2019
14:00 - 15:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
14:00 - 15:00

Brith
DKK 50,00
Vis mere
 
BodyCOMBAT
Søn 20. okt 2019
14:00 - 15:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
14:00 - 15:00

Brith
DKK 50,00
Vis mere
 
BodyCOMBAT
Søn 20. okt 2019
14:00 - 15:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
Brith
DKK 50,00
Vis mere
  Styrketræning
Søn 20. okt 2019
15:00 - 16:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
15:00 - 16:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
15:00 - 16:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
15:00 - 16:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
15:00 - 16:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  Gravid Yoga
Søn 20. okt 2019
15:00 - 16:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
15:00 - 16:00

Jeanette
DKK 50,00
Vis mere
 
Gravid Yoga
Søn 20. okt 2019
15:00 - 16:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
15:00 - 16:00

Jeanette
DKK 50,00
Vis mere
 
Gravid Yoga
Søn 20. okt 2019
15:00 - 16:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
Jeanette
DKK 50,00
Vis mere
  BodyPUMP
Søn 20. okt 2019
15:00 - 16:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
15:00 - 16:00

Camilla L
DKK 50,00
Vis mere
 
BodyPUMP
Søn 20. okt 2019
15:00 - 16:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
15:00 - 16:00

Camilla L
DKK 50,00
Vis mere
 
BodyPUMP
Søn 20. okt 2019
15:00 - 16:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytmesal 1 + 2
Camilla L
DKK 50,00
Vis mere
  Badminton - Royal Stage
Søn 20. okt 2019
16:00 - 17:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
16:00 - 17:00

Plads på venteliste
DKK 100,00
Vis mere
 
Badminton - Royal Stage
Søn 20. okt 2019
16:00 - 17:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
16:00 - 17:00

Plads på venteliste
DKK 100,00
Vis mere
 
Badminton - Royal Stage
Søn 20. okt 2019
16:00 - 17:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
Plads på venteliste
DKK 100,00
Vis mere
  Styrketræning
Søn 20. okt 2019
16:00 - 17:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
16:00 - 17:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
16:00 - 17:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
16:00 - 17:00

DKK 50,00
Vis mere
 
Styrketræning
Søn 20. okt 2019
16:00 - 17:00
Fitnessområde på niveau 4: Styrketræning
DKK 50,00
Vis mere
  Yin yoga
Søn 20. okt 2019
16:00 - 17:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
16:00 - 17:00

Jeanette
DKK 50,00
Vis mere
 
Yin yoga
Søn 20. okt 2019
16:00 - 17:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
16:00 - 17:00

Jeanette
DKK 50,00
Vis mere
 
Yin yoga
Søn 20. okt 2019
16:00 - 17:00
Idrætslokaler niv. 6: Rytme 6.8
Jeanette
DKK 50,00
Vis mere
  Badminton - Royal Stage
Søn 20. okt 2019
17:00 - 18:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
17:00 - 18:00

DKK 100,00
Vis mere
 
Badminton - Royal Stage
Søn 20. okt 2019
17:00 - 18:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
17:00 - 18:00

DKK 100,00
Vis mere
 
Badminton - Royal Stage
Søn 20. okt 2019
17:00 - 18:00
Idrætslokaler niv. 3: Royal Stage
DKK 100,00
Vis mere
Find os på
DGI-Huset Nordkraft Clip'n'Fit
Kontakt
  • DGI-Huset Nordkraft Clip'n'Fit
  • 96202400
  • Kontakt
  • CVR:31879337
Kontakt
  • DGI-Huset Nordkraft Clip'n'Fit
  • 96202400
  • Kontakt
  • CVR: 31879337
Find os på
Udviklet af Globus Data | Cookie-politik